ده نکته برای انتخاب کفش مناسب برای پا

ده نکته برای انتخاب کفش مناسب برای پا

ده نکته برای انتخاب کفش مناسب برای پا

 

هنگام خرید کفش، شما می خواهید بیش از مد در ذهن داشته باشید – همچنین می خواهید
عملکرد را در نظر بگیرید و پای خود را به شکل خوبی نگه دارید. این 10 راهنمایی می تواند به شما در انتخاب کفش درست کمک کند:

ردیابی پای خود را با خود ببرید هر کفش که فکر می کنید ممکن است در بالای ردیابی خریداری کنید قرار دهید. اگر کفش ضخیم تر یا کوچکتر از ردیابی است، حتی آن را امتحان نکنید.

انتخاب کفش مناسب برای با

در طول روز بعد از ظهر برای کفش ها خرید کنید – پا شما به طور طبیعی در طول روز گسترش می یابد.
همان جورابهای لباس را به فروشگاهی که قصد دارید با کفش بپوشید بپوشانید.

یک فروشنده هر دو پای خود را اندازه گیری کرده و هر بار که کفش های جدید خریداری می کنید اندازه گیری می شود. پا تغییر با سن، اغلب بزرگتر و گسترده تر رشد می کند. اگر یک پا بزرگتر از دیگر باشد، یک اندازه را که به پایه بزرگتر می رسد، بخرید.

پای در کفش مطبوعات را به آرامی در بالای کفش قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که حدود نیم اینچ فاصله بین بلندترین پا و انتهای کفش وجود دارد. این به اندازه کافی برای پا شما فراهم می کند تا وقتی که راه می رود، به جلو حرکت کنید. انگشتان دست خود را برای اطمینان از اینکه اتاق کافی وجود دارد، لمس کنید.

برای تعیین اینکه چگونه احساس می کنید، در اطراف کفش حرکت کنید. آیا اتاق های کافی در توپ های پا وجود دارد؟ آیا پاشنه ها به آرامی به هم چسبیده می شوند یا خم می شوند یا خاموش می شوند؟ تصور نکنید که کفش فقط باید “شکسته شود”. پیدا کردن کفش که از ابتدا مناسب است.

سطح راحتی خود را به جای اندازه یا توصیف کفش تعریف کنید. اندازه تولید کنندگان متفاوت است. و مهم نیست که چقدر راحت آگهی تبلیغاتی این کفش هاست، شما قاضی واقعی هستید.

کفش مناسب

برای خواند این مقاله با عنوان(  پیاده روی و راه رفتن برای سلامتی ) اینجا کلیک نمایید.

توجه به عرض و همچنین طول. اگر توپ پا شما احساس می کند در یک کفش خاص فشرده شده، بپرسید که آیا آن را در اندازه گسترده تر می آید. خرید کفش که نصف اندازه بزرگتر است – اما نه گسترده تر – لزوما مشکل را حل نخواهد کرد.

درون کفش را احساس کنید تا ببینید آیا برچسب ها، درزها و یا سایر مواد دیگر که ممکن است پا را تحریک کند.

پاها را بررسی کنید آیا آنها به اندازه کافی محکم هستند تا از اشیای تیز محافظت کنند؟ آیا آنها هر گونه کمکی را ارائه می دهند؟ توجه داشته باشید که چگونه آنها احساس می کنند که شما در اطراف فروشگاه کفش راه رفتن. سعی کنید روی سطوح سخت و همچنین فرش راه بروید تا ببینید که کفش چگونه روی هر دو تاثیر می گذارد.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *